MKE 2 elements

 

Doplňte chybějící díl

Hledáte báječný zvuk pro zdůraznění vašeho perfektního videa? Mikrofon MKE 2 elements vytvoří potřebný rozdíl. Je připravený současně s vámi - ať jste na horském kole, na snowboardu nebo na surfovém prkně, vždy poskytne potřebný další rozměr. Ulehčí vám sdílení vašich zážitků - vždy to bude krásné video s dokonalým zvukem.

MKE 2 elements je ideálním doplňkem kamery GoPro® HERO4 a jako jediný je oficiálně schválený pro tuto kameru. Tvoří s ní jediný voděodolný komplet, protože speciální větrná ochrana mikrofonu jej chrání nejen proti nepříjemného hluku větru, ale u proti vodě. S mikrofonem MKE 2 elements můžete bez problémů šnorchlovat až do hloubky 0,9 metru a zvuk bude stále perfektní.

 

 

Akce!

Kdykoli používáte svoji kameru GoPro® HERO4 při MTB, surfování, nebo snowboardingu, je mikrofon nezbytnou součástí při vytváření opravdu působivých videonahrávek. Mikrofon MKE 2 elements umožňuje uživateli zaznamenat hvězdné okamžiky sportovních výkonů s neuvěřitelně perfektní zvukovou kvalitou. Tento mikrofon je postaven na technologii profesionálních mikrofonů MKE 2, která je ovšem dotažena k dokonalosti, aby vyhovovala všem akčním situacím, jaké mohou vzniknout při soutěžích či adrenalinových a extrémních sportech.
Zapojit a - AKCE! Od teď bude zvuková část stejně fascinující jako video GoPro® HERO4.

 

 

 

Točte, kde chcete

Pro mikrofon Sennheiser MKE 2 elements není voda žádnou překážkou. Je schopen zvládnout potopení až do tlaku jednoho baru, můžete tedy zaznamenávat i zvuky pod vodou. Šum větru je pochopitelně úhlavní nepřítel venkovního nahrávání – avšak není žádnou překážkou pro MKE 2 elements. Jeho součástí je speciální windshield (větrná ochrana) která zaručeně ochrání nahrávku od šumu větru, dokonce i za deště. Vzhledem k tomu, že kamera GoPro® HERO4 bývá často upevňována přímo na mechanicky namáhanou sportovní výbavu, mohly by nahrávky obsahovat nevítané ruchy. Z tohoto důvodu je MKE 2 elements vybaven speciálně vytvořenou izolací zabraňující pronikání těchto mechanických hluků do nahrávky. Jedinou větou: Nebojte se o mikrofon a jděte všude tam, kam s kamerou GoPro® HERO4 jít chcete.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODÍVEJTE SE NA MKE 2 elements

 

 

Mikrofon MKE 2 elements je kompatibilní s kamerou GoPro® HERO4, se základním i velkým akumulátorem. Není kompatibilní s typem GoPro® HERO5 (tato verze je ve vývoji).

 
 
 Rozdíl mezi MKE 2 elements a vestavěným mikrofonem GoPro® HERO 4

 
 Různé použití MKE 2 elements

 
 
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube