Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:1

Systémy pro průvodce se vždy dělily podle typu přijímačů na stetoskopické či kapesní. Nyní firma Sennheiser doplnila svůj TourGuide 2020-D systém o kapesní přijímače a tím splnila přání mnoha zákazníků, kteří oceňují jednoduchost a uživatelský komfor

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.330 Kč
Cena bez DPH: 6.058 Kč
 

EKI 830 je dvoukanálový širokopásmový infra přijímač.

 

Sluchátka pro Integrated Systems produkty. Další varianty těchto sluchátek jsou dostupné po zadání označení EP 01 do fulltextového vyhledávače vpravo nahoře.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 229 Kč
Cena bez DPH: 189 Kč
 

Nabíjecí kufřík EZL 2020-20L byl navržen tak aby byl velmi uživatelsky "přátelský". Slouží jednak k uložení přijímačů a vysílače a jednak k nabíjení jejich akumulátorů. Obsahuje 20 nabíjecích míst pro přijímače a dvě nabíjecí místa pro vysílač

 

Vozík GZR 2020 usnadňuje manipulaci s transportním a nabíjecím kufrem EZL 2020-20L. Vozík může být snadno spojen s nabíjecím kufrem. Délka vozíku může být nastavena ve 2 krocích (900 mm nebo 980 mm),tak že rukojeť je vysunuta na pohodlnou výšku.

 

HDE 2020-D jsou stetoskopická sluchátka integrovaná s přijímačem digitálního systému TourGuide 2020-D. Jejich nošení je velice pohodlné.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 8.900 Kč
Cena bez DPH: 7.355 Kč
 

HDI 830 jsou profesionální dvoukanálová stetoskopická sluchátka s širokopásmovým infra přijímačem. Jsou určena pro konferenční, divadelní či překladové použití stejně tak dobře jako pro kina, kostely, muzea apod.

 

Lehká a odolná instalační sluchátka.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 610 Kč
Cena bez DPH: 504 Kč
 

Lehká a odolná instalační sluchátka

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 610 Kč
Cena bez DPH: 504 Kč
 

Lehká a odolná instalační sluchátka

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 610 Kč
Cena bez DPH: 504 Kč
 

Mono infračervený přijímač se stetoskopickými sluchátky.

 

SI 1015 je širokopásmový modulátor, který využívá velmi spolehlivé přenosové pásmo 2,3 a 2,8 MHz a nabízí jednokanálový, dvoukanálový nebo stereo provoz. Zařízení je vybaveno dvěma symetricky zapojenými XLR audio vstupy a monitorovacími IR diodami.

 

SI 29-5 je pětikanálový IR modulátor. Umožňuje nastavit vstupní audio kanály do jakéhokoliv ze 32 nabízených úzkopásmových IR kanálů a monitorovat je díky vestavěným IT diodám. Obsluha je velmi jednoduchá.

 

Kapesní vysílač SK 2000 je lehký, ale přesto výjimečně odolný a jeho používání je radostí pro umělce i obecenstvo. Vzhledem ke kmitočtovému rozsahu rozšířenému v oblasti nízkých tónů je ideální i pro basové kytaristy. Možnost změny vysílacího výkonu nabízí přenos na větší vzdálenost a současně i možnost přizpůsobení místním podmínkám.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 22.160 Kč
Cena bez DPH: 18.314 Kč
 

Vysílač TourGuide SK 2020-D dovoluje provádět průvodcovskou činnost na vysoce profesionální úrovni. Kombinace kapesního vysílače s náhlavním nebo klopovým mikrofonem poskytuje uživateli naprostou svobodu pohybu během průvodcovské činnosti.

 

Ruční vysílač SKM 2020-D rozšiřuje digitální průvodcovský set o další možnosti využití. Je ideální např. pro pokládání otázek hostům či odborníkům a jejich následné odpovědi. To dává příležitost moderátorovi akce přednášku oživit a učinit zajímavější

 

SR 2020-D je stacionární vysílač doplňující nabídku vysílačů digitálního systému tourguide 2020-D. Nabízí své uplatnění při konferencích s překladem, vícejazyčných setkáních a prezentacích, v chrámech, kostelích, divadlech apod. Tento digit

 

SZI 1015 je dvouwattový infra zářič s pokrytím prostoru až 400 m2. Aktivuje se automaticky příchozím RF signálem z modulátoru. Ten může být dále veden do dalších zářičů pomocí BNC konektorů.

 

SZI 1029-EU je výkonný 5W infra zářič pro použití se širokopásmovými i úzkopásmovými modulátory. Zářič se zapíná automaticky při detekci signálu na vstupu a je schopen pokrýt jednokanálovým signálem prostor o výměře cca 800 m2. SZI 1029 používá vysoce kvalitní GaAlAs diody, které jsou rozděleny do dvanácti nezávislých skupin pro maximální spolehlivost provozu. Problém je indikován pokud výkon poklesne o více než 30%.

 
Strana:1
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube